Teknoloji, Bilim, Gizem ve Kültür/Sanat!

2016/03/09

AdMatic Nedir?Yerli girişim AdMatic, ülkemizde Google Adsense alternatifi olarak elektronik yayıncılara reklam hizmeti sunan bir reklam ajansıdır.

Google Adsense ve diğer Adsense alternatifleri arasında, sunduğu büyük reklam boyutları ile daha verimli reklam veren ve yayıncı aracılığı oluşturmaktadır. Buna nazaran AdMatic, kullanıcıları rahatsız etmeden, marka sergisini sunabilen reklam seçenekleri barındırmaktadır.

AdMatic kayıt olma


AdMatic reklam ağın, tıpkı Google Adsense ve Google Adsense alternatifleri gibi kayıt olmak oldukça pratiktir. Admatic ana sayfasında yer alan Yayıncı bölümüne ulaşarak üye olmak, akabinde site bildiriminde bulunmak ve site sahipliğini onaylatmak gerekmektedir.

Anlaşıldığı gibi diğer yerli reklam ağları gibi kayıt olması benzer ama Google Adsense ağına nazaran çok daha pratiktir.

AdMatic para kazanma


AdMatic ile para kazanmak, tüm diğer online reklam platformları ile benzer şekilde, reklamların gösterim ve tıklama bazlarına göre değerlendirilir. Ancak küçük bir detay vermek gerekirse Admatic, barındırdığı büyük reklam boyutlarından dolayı, gösterim başına Adsense ve diğer Adsense alternatiflerine nazaran daha kazançlı bir sistem benimsemiştir.

0 yorum:

Popüler İçerikler